Notiks lauku diena par mēslošanas līdzekļu lietošanu graudaugos

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar z/s Liepkalni, Latvijas Zemnieku federāciju un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauku dienu par dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanu laukaugu sējumos.

Lauku diena notiks 14. novembrī plkst. 11.00 Tukuma konsultāciju birojā, E.Veidenbauma ielā 9, Tukumā. Lauku dienā būs iespēja uzzināt z/s Liepkalni pieredzi graudaugu audzēšanā, iegūt informāciju par laukaugu mēslošanas efektivitātes paaugstināšanas nosacījumiem, kā arī par augšņu agroķīmiskās izpētes nozīmi un praktiskiem ieteikumiem. Lauku dienas otrā daļā varēs iepazīties ar z/s Liepkalni Slampes pagastā Tukuma novadā ierīkoto demonstrējumu un novērtēt ziemāju sējumus.

Darba kārtība

Papildu informācija un pieteikšanās: Ilze Skudra, SIA LLKC augkopības konsultante, e-pasts: ilze.skudra@llkc.lv, tālr. 29115730

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma nr. LAD240118/P24. Demonstrējuma tēma: Dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanas demonstrējums laukaugu sējumos, lietojot tos dažādās kultūraugu attīstības stadijās, dažādos Latvijas reģionos.

EU NAP logo