LOSP aicina pieteikties dalībai seminārā “B2B attīstības iespējas Kurzemes reģionā – iespēja vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem”

Lauksaimnieku Organizācijas Sadarbības Padome (LOSP) sadarbībā ar lauku tūrisma asociāciju “Lauku ceļotājs”un SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” projekta “Baltic Sea Food” ietvaros oganizē mācību semināru lauksaimniekiem, pārtikas ražotājiem, mājražotājiem, vietējās pārtikas izplatītājiem un HORECA pārstāvjiem – “B2B attīstības iespējas Kurzemes reģionā – iespēja vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem”.

Semināra mērķis ir sniegt informāciju, papildināt zināšanas un veidot izpratni par tirgus izpētes nepieciešamību, mērķauditorijas apzināšanu un darbības plāna izstrādi, lai sekmīgāk pozicionētu savu produktu tirgū. Tiks apskatītas galvenās atšķirības starp B2B (bizness biznesam) un B2C (bizness klientam) attīstības modeļiem. Seminārā varēsiet uzzināt par pašmāju un citu valstu piemēriem, kā arī saņemt rokasgrāmatu ar ieteikumiem B2B modeļa attīstībai. (Lejuplādēt rokasgrāmatu)

Vieta:Kuldīga, Kuldīgas Jauniešu māja
Adrese:Jelgavas iela 26, Kuldīga
Datums:28.02.2020

Auto ieteicams novietot pie Kuldīgas kultūras centra. Semināra plānotais ilgums ne vairāk kā 6 stundas.

Pieteikšanās: semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, ne vairāk kā 50 dalībnieki. Pieteikties semināram var aizpildot anketu elektroniski šeit. Dalība seminārā ir bezmaksas. Semināra programmu skatiet šeit.

INFORMĀCIJAI! Par dalību seminārā tiks izsniegti Apliecinājumi.

Jautājumu gadījumā zvanīt Leldei, 26383067.

Seminārs organizēts projekta “B2B izplatīšanas modelis, lai atbalstītu vietējos pārtikas ražotājus Baltijas jūras reģiona lauku teritorijās” no Interreg Baltic Sea Region programmas. Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.