160 stundu kurss “Bioloģiskās lauksaimniecības pamati”

SIA “Sertifikācijas un Testēšanas centrs” mācību centrs aicina uz 160 stundu kursiem “BIOLOĢISKĀS LAUKSAIMNIECĪBAS PAMATI”.

Norises laiks: 10.09.2020.-04.02.2021.

Norises vieta: Priekuļi, Dārza iela 12

Mācību norise:  Mācības vienu reizi nedēļā CETURTDIENĀS no plkst. 9:00-16:00 ( 20 nodarbību reizes). Kopējais mācību ilgums 5 mēneši. Lai mācības sāktos, grupā jābūt vismaz 15 dalībniekiem.

Mācību maksa 360.00 eiro. (maksu var dalīt divās daļās) 

Piedāvājam 50% atlaidi mācību maksai tiem, kuri iesniegs pieteikumu un uzsāks bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāciju SIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs”.

Sekmīgi pabeidzot kursu, klausītājs saņem APLIECĪBU par profesionālās pilnveides izglītības 160 stundu programmas “Bioloģiskās lauksaimniecības pamati” apgūšanu.

Pieteikuma anketa: ŠEIT

Info: 28810789, 64130009, macibucentrs@stc.lv

Aktualitātes www.facebook.com

Klausītāji, auditorija: šis kurss piemērots iesācējiem, kā arī lauksaimniecības lietpratējiem.

“Bioloģiski, ekoloģiski” mūsdienās ir kļuvis par modes vārdu. Aizvien vairāk ražotāju, pārstrādes uzņēmumu Latvijā, Eiropā un citviet pasaulē izvēlas ražot bioloģisku pārtiku. “Bioloģiski” ir kļuvis par dzīves veidu, uz kuru tiecamies. Aizvien vairāk pieaug pieprasījums pēc tīras bioloģiskas pārtikas, kas paaugstina cilvēka dzīves kvalitāti. Ražojot bioloģiskus produktus mēs vecinām saudzīgāku un ilgspējīgāku lauksaimniecību, esam atbildīgi pret dabu, dzīvniekiem un savu veselību.

Profesionālās pilnveide izglītības 160 stundu kurss sniedz zināšanu bāzi par bioloģiskās lauksaimniecības saimniekošanas pamatprincipiem.

Kursā tiks izmantotas dažādas mācību metodes 50 % teorētiskās un 50% praktiskās apmācības izbraukumos uz saimniecībām. Vienas nodarbības ilgums 7 stundas 20 nodarbību reizes.

Kursa ietvaros apgūsim:

– Saimniekošanas metodes lauksaimniecībā, kā pāriet no konvencionālās uz bioloģisko saimniekošanu;

– Normatīvos aktus bioloģiskajā lauksaimniecībā;

– Augkopības produkcijas ražošanu ievērojot bioloģiskās saimniekošanas principus;

– Lauksaimniecības dzīvnieku audzēšanas nosacījumus bioloģiskās saimniekošanas sistēmā;

– Mārketinga procesus zemnieku saimniecībā.

Informācijas avots: www.stc.lv