Lauku atbalsta dienests organizē vebinārus par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības

2020. gada 27. maijā plkst. 11.00 – 13.00 Lauku atbalsta dienests organizē vebināru par atbalstu mazajiem lauksaimniekiem, uzsākot uzņēmējdarbību. Vebinārs notiks tiešsaistē platformā “Zoom”. Lielā dalībnieku skaita dēļ pieteikšanās vebināram 27.maijā plkst.11.00 noslēgusies! 

Lielās intereses dēļ nākošais vebinārs par atbalstu mazajiem lauksaimniekiem notiks 3.jūnijā plkst.11.00. Pieteikšanās anketa.

Vebināra laikā dienesta direktors Ģirts Krūmiņš īsi raksturos līdzšinējo pieredzi, īstenojot mazo lauksaimnieku projektus. Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta direktore Iveta Oša pastāstīs par prasībām, lai varētu īstenot investīciju projektus pasākumā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības” – kādas ir prasības un biežākās kļūdas projektos un kā notiek pieteikšanās atbalsta saņemšanai.

Dienests atgādina, ka no 2020. gada 3. jūnija līdz 3. augustam notiks projektu pieņemšana pasākumā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības”.

Vebināra darba valoda: latviešu.
Dalība vebinārā ir bezmaksas.

Programma

Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.
Reģistrējies vebināram te!
Reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta Zoom pieslēgšanās saite.

Plašāka informācija:
Kristīne Ilgaža, Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
E-pasts: kristine.ilgaza@lad.gov.lv, tālrunis 29420515

Informācijas avots: Lauku atbalsta dienests