Aicinām uz tikšanos ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Liepājas biroju aicina Dienvidkurzemes zemniekus un lauku iedzīvotājus uz tikšanos ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu.

Tā norisināsies š.g. 2.septembrī  no plkst. 12.00 līdz 14.00 Rucavas kultūras namā (“Pagastmāja”, Rucava, Rucavas novads, LV-3477).

Tikšanās ietvaros zemkopības ministrs un ministrijas pārstāvji lauku uzņēmējiem prezentēs nākamā plānošanas perioda Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) priekšlikumus, iepazīstinās ar pārejas perioda (2021-2022) pasākumiem lauku uzņēmējiem, kā arī sniegs atbildes par mazo un vidējo saimniecību investīciju iespējām, potenciālajiem atbalstiem, tiešmaksājumiem un, kādas būs izmaiņas, kā jaunie pasākumi vides un klimata mērķu izpildei ietekmēs lauksaimnieku darbu.

Tikšanās noslēgumā būs diskusija ar zemkopības ministru par lauku apdzīvotības saglabāšanu un veicināšanu.

PROGRAMMA

Pasākuma dalībniekiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka persona ir pabeigusi pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojusi Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Dalībai aicinām pieteikties līdz 31.augustam, reģistrējoties šeit: https://forms.gle/QmTRCxLGQ9V3eYXKA

vai zvanot pa tālruni +371 26536985, vai rakstot uz e-pastu info@lzf.lv

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.