Seminārs “Iespējas un riski profesionāļu skatījumā, uzsākot un attīstot saimniekošanu biškopībā un ārstniecības augu audzēšanā” 13.oktobrī Krāslavā

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar “Latvijas Biškopības biedrību” un “Krāslavas Lauksaimnieku apvienību” aicina interesentus uz sadarbības semināru “Iespējas un riski profesionāļu skatījumā, uzsākot un attīstot saimniekošanu biškopībā un ārstniecības augu audzēšanā”, kas norisināsies š.g. 13.oktobrī  Z/S “Kurmīši”, Rakuti, Ūdrīšu pag., Krāslavas novads, LV-5601. Pasākuma sākums plkst. 12.00. Semināra dalībnieku mērķauditorija – mazie lauksaimnieki un iesācēji biškopības, ārstniecības augu audzēšanas nozarē.

Zemnieku saimniecība „Kurmīši” dibināta 1994. gadā kā ģimenes saimniecība, 2013.gadā iegūts Bioloģiskās lauksaimniecības atbilstības sertifikāts. Saimniecības ārstniecības augu lauki atrodas ekoloģiski tīrajā un ainavām bagātajā dabas parka “Daugavas loki“ teritorijā. Semināra sākuma daļā saimniecības īpašnieks Ivars Geiba atklās, kādi ir saimniekošanas dažādošanas iemesli, un turpinās ar stāstu par biškopības produktu daudzpusīgo pielietojumu, garšaugu un tēju audzēšanas noslēpumiem, produktu klāsta daudzveidību un realizāciju. Semināra noslēgumā saimniecības īpašnieks dalīsies tūristu uzņemšanas pieredzē.

Vēl semināra ietvaros LZF Valdes priekšsēdētāja Agita Hauka iepazīstinās ar aktualitātēm par Latvijas LAUKU ATTĪSTĪBAS PROGRAMMAS (LAP) 2023-2027 izstrādes gaitu.

SEMINĀRA PROGRAMMA

Semināra dalībniekiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka persona ir pabeigusi pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojusi Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Dalībai seminārā aicinām pieteikties līdz 11.oktobrim, reģistrējoties šeit: https://forms.gle/wxZ6JLjRPmgoPaYB6

vai zvanot pa tālruni +371 26536985, vai rakstot uz e-pastu info@lzf.lv.

Dalībnieku skaits ierobežots.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.