Zaļi, sarkani vai dzelteni- visi āboli svinēs Ābolu balli Likteņdārzā!

Sestdien, 16.septembrī no plkstn. 11 līdz 15.00 Likteņdārzā notiks “Ābolu balle”- pasākums, kur ābolam būs ierādīta goda vieta dažādos veidos un izpausmēs.

Protams, viss sāksies ar ābolu dabūšanu nost no koka, to lasīšanu. Kad sagatavošanās darbi būs paveikti, darbību ap un par ābolu netrūks . Ģimenes ar bērniem sagaida dažādu interesantu nodarbju kopums un tajos visos pats galvenais būs ābols : ābolu dambretes mačs, ābolu zīmēšanas konkurss, ābolu keramikas darbnīca, ābolu rudens ekspedīcija.

Kā katru gadu, Likteņdārzā būs divu veidu sulu spiedes. Aicinām apkārtējo mājsaimniecību ļaudis vest savu bagātīgo ābolu ražu uz Ābolu balles pasākumu, jo te būs iespēja pārstrādāt ābolus sulā, kas ziemas krājumiem būs īpašs ieguvums.

Degustācija, kā vienmēr bez maksas, bet, ja kādam kārosies paņemt līdzi vitamīniem bagāto dzērienu, to varēs iegādāties 300 un 750ml iepakojumos.

Un kur vēl gardās pankūkas, kuras cepsim uz vietas un baudīsim ar tikko vārītu ābolu ievārījumu! Tikko gatavoto sulu un ievārījuma burciņas būs iespējams iegādāties, lai tumšajos ziemas mēnešos tās atgādinātu par bagātīgo rudeni.

Rudens ir īpaši aktīvs laiks.. Aicinām visus izjust kopā esības un kopā darbošanās prieku Likteņdārzā!

Pasākumu atbalsta Zemkopības ministrija, Fazer Latvija, Elektrum, Draugiem.lv, Latvijas valsts meži, biedrība “Latvijas Zemnieku federācija”,  Skauti un gaidas.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem. Maksa par autostāvvietu -2 eiro.

Informācijas avots: Likteņdārzs