Nodarbinātības valsts aģentūra uzsāk sezonas darbu akciju

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad rīko akciju „Sezonas darbi” un aicina darba devējus reģistrēt sezonas darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā vai tuvākajā NVA filiālē. Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiks operatīvi publicētas un ik dienu aktualizētas īpašajā  akcijas sadaļā “Sezonas darbi”  NVA mājaslapā. Darba meklētāji šajā sadaļā varēs ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu. Gan darba devēju, gan darba meklētāju dalība akcijā ir bez maksas!

NVA mājaslapas sadaļā “Sezonas darbi” jau šobrīd darba devēji piedāvā darba meklētājiem 980 sezonas brīvās darba vietas. Sezonas darba iespējas tiek piedāvātas lauksaimniecībā, būvniecībā, izmitināšanā, tirdzniecībā un citās darbības jomās.

NVA atgādina-

NVA reģistrētais bezdarbnieks, strādājot sezonas darbu, var saglabāt bezdarbnieka statusu, ja līdz divām reizēm 12 mēnešu periodā ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas kopumā nepārsniedz 120 dienas.

Detalizētāka informācija par NVA akciju „Sezonas darbi” un katras NVA filiāles apkalpošanas teritorijā pieejamās sezonas vakances publicētas šeit: https://www.nva.gov.lv/lv/sezonas-darbi

Sociālajā vietnē Facebook “ ir izveidots konts “CV un vakanču portāls”, kurā publicēta informācija par aktuālajām vakancēm, NVA CV un vakanču portālu un tā iespējām.

NVA darba devējiem piedāvā arī izmantot bezmaksas pakalpojumu Piemērotu pretendentu atlase. Vairāk par atlases pakalpojumu lasi šeit : https://www.nva.gov.lv/lv/personala-atlase-darba-devejiem

Lai piedalītos NVA rīkotajā sezonas darbu akcijā, reģistrējot vakanci NVA CV un vakanču portālā, pie nodarbinātības veida jānorāda “Sezonas darbs”, vai arī jāpiesaka vakance jebkurā NVA filiālē, nosūtot vakances informāciju e-pastā.

Akcijas sadaļu NVA mājas lapā skatīt šeit : https://www.nva.gov.lv/lv/sezonas-darbi

NVA kontaktpersona par pasākuma organizēšanu:

Lāsma Liepiņa

Nodarbinātības valsts aģentūras

Pakalpojumu departamenta

Darba meklēšanas atbalsta nodaļas vecākā eksperte

Lasma.Liepina@nva.gov.lv<mailto:Lasma.Liepina@nva.gov.lv>

Mob.tālrunis: +371 25685279

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV-1010

www.nva.gov.lv<http://www.nva.gov.lv/>