Lauka diena par bioloģiskās daudzveidības atjaunošanu zālājos

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Tukuma birojs un LLKC Mācību un demonstrējumu centrs “Lielozoli” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Zemnieku federācija” un Daugavpils Universitāti aicina apmeklēt lauka dienu, lai nodemonstrētu un izvērtētu ilggadīgo zālāju bioloģiskās daudzveidības atjaunošanas metodes un to efektivitāti.

Lauka diena notiks 21. septembrī plkst. 11.00 Tukuma novada Slampes pagasta LLKC Mācību un demonstrējumu centrā “Lielozoli”.

Lauka dienā LLKC konsultante augkopībā Ilze Skudra pastāstīs par pasākumu “Atbalsts demonstrējumu un informācijas pasākumiem”, LLKC Mācību un demonstrējumu centra vadītāja Dace Langiša sniegs ieskatu par demonstrējumu saimniecību “Lielozoli”, LLKC Tukuma konsultāciju biroja projektu vadītāja Sarma Rotberga pastāstīs par demonstrējuma mērķi, uzdevumiem un ierīkošanas gaitu. Savukārt Dabas aizsardzības pārvaldes sertificēta zālāju eksperte, Latvijas Dabas fonda eksperte, Mg. agr. Rūta Sniedze-Kretalova sniegs bioloģiskās daudzveidības atjaunošanas metožu izvērtējumu ilggadīgajos zālājos. Dalībniekiem būs iespēja apskatīt ierīkoto demonstrējuma lauku, novērtēt bioloģiskās daudzveidības atjaunošanas metodes ilggadīgajos zālājos.

PROGRAMMA

Pieteikšanās līdz 20.09.2022. šeit: https://forms.gle/rWPYkYbaa5qx9d8Z9

Papildinformācija: tālr. 28381255 (Sarma Rotberga).

LAP 2014.-2020. apakšpasākums “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” LAD līguma Nr. 10 2.1-20/21/P11 (21. lote), demonstrējuma tēma „Bioloģiskās daudzveidības atjaunošanas metožu demonstrējums ilggadīgajos zālājos”.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests